petra koníčková - lektorka němčiny

Nabídka mých služeb

Jsem tu pro ty z vás, kteří mají němčinu jako součást každodenního života, ať už pracovně nebo v soukromém životě. Jedno zda jde o komunikaci s kolegy na pracovišti nebo obchodními partnery, o komunikaci na úřadech nebo na cestách- ve všech těchto situacích se chcete cítit komfortně a bezpečně.  Společně se mnou tuto jistotu a sebevědomí nabydete.  Zároveň vám jako tlumočnice pomůžu v situacích, pokud vaše jazyková znalost ještě není pro danou situaci, např. obchodní schůzku, pochůzky na úřadech nebo komunikace s nimi,  dostačující. A také vám vyhotovím písemné překlady jak soukromé tak obchodní korespondence, příp. vám pomohu s korekturou.

A1-C1

Test jazykové úrovně

zjistěte, jak jste na tom s němčinou

Na jaké jazykové úrovni se právě nacházíte? 

program pro upevnění úrovně

Upevnění úrovně

Kurz Upevnění úrovně je určen těm z vás, kteří nemají za primární cíl posun o jednu úroveň, ale chtějí si stávající dovednosti a vědomosti upevnit. Může se jednat o gramatické jevy, konverzaci, ale i o odstraňování zažitých chyb. Optimální je udělat si test jazykové úrovně a doplnit jej online konzultací. Společně pak najdeme slabá místa a stanovíme cíl. Intenzivně se budeme věnovat nácviku komunikačních dovedností, odstraňování zažitých, tzv. zkamenělých  chyb. Touto cesto se dá pracovat na každé z dosažených úrovní. Výjimkou jsou samozřejmě úplní začátečníci. 

program pro zvýšení úrovně A1-C2

O úroveň výš v němčině

Kurz je určen těm z vás, kteří mají jasný cíl- chtějí se bezpečně posunout o jednu úroveň Společného evropského referenčního rámce v časovém rámci jednoho nebo dvou let. Kurz je díky tomu, že jste jediným účastníkem, velmi intenzivní. Poskytuje prostor pro nácvik všech dovedností v cizím jazyce, včetně často opomíjenému nácviku správné výslovnosti. Tím, že je individuální, můžeme se zaměřit na vaše potřeby, ať už v oblasti slovní zásoby, komunikačních dovedností nebo gramatiky. 

reference

S výukou německého jazyka s lektorkou paní Mgr. Petrou Koníčkovou jsem začala přibližně před pěti lety jako téměř úplný začátečník a dnes mám díky jejím profesionálnímu vedení lekcí širokou slovní zásobu a němčinu aktivně používám. Individuální lekce jsou vedeny v přátelské a příjemné atmosféře a jsou zaměřeny na aktuální témata. Díky přístupu paní lektorky se během hodiny vždy cítím velmi dobře a jsem motivována svoji znalost němčiny dále rozvíjet.

Ing. Romana Jelenova
Senior HR Manager

Petra Koníčková vedla kurzy němčiny v redakci zpravodajství Českého rozhlasu Sever. Neměla to lehké, protože každý ze šesti studentů měl rozdílnou úroveň znalosti jazyka. I přesto si ale Petra uměla poradit a po půl roce jsme odcházeli s tím, že se ti nejméně zdatní byli schopni domluvit v základním rámci své práce a ti ostatní se výrazně zdokonalili.

Jan Beneš
reportér Český rozhlas Sever

Ráda vás provedu také v těchto situacích

kde potřebujete vysokou znalost německého jazyka

Tlumočnické
a překladatelské služby

Obchodujete s Německem a i když se německy slušně domluvíte, chcete se během jednání soustředit na to podstatné? Pak využijte služby tlumočníka. Máte německou mutaci vašich webovek a chcete, aby byla přeložena kvalitně a bezchybně? Ráda vám v těchto a mnoha dalších situacích pomůžu.  

Pomoc s emaily
a videohovory

Potřebujete pomoct s překladem obchodního nebo soukromého mailu? Případně s telefonním hovorem? I tyto služby nabízím- překlad mailové komunikace i v expresním termínu, podpora při telefonických hovorech a videokonferencích.

Online účast na prohlídce nemovitosti

Rozhodli jste se přestěhovat do německy mluvící země nebo tam koupit nemovitost? Doprovodím vás na prohlídku a budu vám nápomocna jako tlumočnice. Vyjasníte si tak podrobnosti a eliminujete pozdější nemilá překvapení. Nikdo přece nechce kupovat zajíce v pytli.

Asistence na úřadech a se smlouvami

Doprovodím vás na úřady. Vyhnete se tak nepříjemným situacím, kdy si nejste jisti, zda rozumíte všemu. Všichni to víme, úřední jazyk je tak trochu jiný, natož pak němčina. Zároveň vám následně mohu pomoci s překladem smluv nebo jiných úředních dokumentů.  

Domluvte si první konzultaci

Ráda se s vámi setkám- abychom doplnili test jazykové úrovně o krátký rozhovor v němčině nebo abyste mi přiblížili vaši představu a potřeby.

Během každé lekce dělám maximum pro to, abych pomohla svým studentům na jejich cestě za lepší znalostí němčiny. A pozitivní feedback, který od nich dostávám, mě motivuje dál zlepšovat lektorské kvality. 

Menu

home

test

o mně

služby

obchod

kontakt

Služby

upevnění úrovně

o úroveń výš

podpora na cestě

instagram

© 2023 web s láskou od lucieS | gdpr | site credit

zpět nahoru